امروز قصد داریم آدرس جدید سایت دانلود روزانه رو برای شما قرار بدیم . برای دانلود فیلم از این سایت می تونید اقدام کنید. همچنین می تونید تمامی فیلم های دوبله فارسی رو به راحتی دانلود نمایید. 

جوکر (2019)
 10-10
به عنوان بیننده ای که واقعاً به TIFF رفته و شاهد این فیلم بوده است و نمی خواهد به اعتیاد به مواد مخدره اعتقاد داشته باشد ، یک MASTERPIECE مطلق است و ققنوس یک افسانه معتبر است.
10 سپتامبر 2019
من شخصی بودم که همه اعتیادها و ادعاهای مربوط به شاهکار را به عنوان یک واکنش بیش از حد و هیجان بیش از حد برای یک فیلم مستقر در جوکر می دیدم. فکر کردم این در بهترین حالت جامد به نظر می رسد و حتی در تریلر کمی پرتحرک است اما در اینجا برای گفتن من فوق العاده اشتباه کردم. این دستاورد عظیم سینما است که در یک روز و سن از مزخرفات و راه اندازی مجدد سیگی بسیار نادر است. در حالی که این نوعی از راه اندازی مجدد انواع است ، داستان مبدا مستقل از ابتدا تا انتها بی عیب و نقص است و شباهت آن به بهترین کمیک های مبدأ جوکر از گذشته است. خواکین خونریزی می کند ، عرق می کند و هر قطره ای را به این عملکرد باشکوه اختصاص می دهد. هیت لجر افتخار می کند. این بدون شک بزرگترین عملکرد بازیگری پس از شوخی هیت است. کارگردانی و نویسندگی کاملاً درخشان است و تنظیمات و رنگ های تاریک در سراسر قابل لمس است. وقتی این فیلم به پایان رسید ، دمیده شد و هر یک از تماشاگران از دیدن این فیلم غافلگیر شدند که شاهد فیلمی بودند که هنوز هم می توانست آنها را به دنیای یک شخصیت و موجودیت منتقل کند. اعتیاد به مواد مخدره را باور کنید این به عنوان یک شاهکار فراتر از سینما تکرار می شود.

فیلمی برجسته با عملکردی دلگیر و بهترین شخصیت برای توسعه تا کنون دیده شده است
3 اکتبر 2019
هر چند وقت یک بار یک فیلم می آید ، واقعاً تأثیر می گذارد. عملکرد و تصویربرداری خواکین از همه درخشش است. گروتسک ، آزار دهنده و گریه کننده است. تماشای اوقات سخت ، . اما بسیار جذاب ، شما چشم خود را چشمک نمی زنید. غم انگیز اما با لحظات جدی خنده دار. غلتکی هیجانی - گاهی اوقات ، با احساسات متعدد همزمان در حال ظهور است.

این به دور از یک فیلم فوق العاده قهرمان قابل پیش بینی با عملکرد معمولی قابل پیش بینی است - این یک هیجان انگیز / درام روانشناختی مناسب است ، با بهترین تک تک شخصیت های من تا به حال دیده ام.
3،489 از 4،222 این مفید را یافتند. 

منبع 1

منبع 2

منبع 3

چطور زیرنویس فارسی روی فیلم قرار بدیم

دانلود سریال Swamp Thing

دانلود فیلم اسکار مووی؛ معرفی سایت دانلود فیلم

دانلود فصل چهارم سریال واکینگ دد

وقتی یک بهشت پر از فیلم های جدید میبینی

دانلود فیلم مالیفیسنت 2019 دوبله فارسی

دانلود فیلم Spider-Man Far From Home 2019

یک ,، ,فیلم ,دانلود ,کند ,  ,است و ,یک فیلم ,این فیلم ,می کند ,را به

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خواب راحت مطالب اینترنتی دانلود فیلم ایرانی و سریال جدید ایرانی با لینک مستقیم رایگان ××× انـیــمـه گِـیـــت ××× مطالب اینترنتی onlinefile دانلود جدیدترین فیلم ها وبلاگ (آموزش و محتوای همراه ) dark-movi انصار صاحب الزمان (عج)